- Lege potten of flessen verzamelen: Tussen de bezorgmomenten van je afvalvrije bestellingen in vragen we je om de lege potten en flessen te verzamelen in de juten tas. Deze kan je neerzetten bij het oudpapier of in je voorraadkast of gang. Er zijn voor de lege potten en (wijn)flessen (nog) geen fysieke inleverpunten. De bier- en of fris flesjes kunnen eventueel ook bij een reguliere supermarkt inleveren, mocht er wat tijd zitten tussen je twee bestellingen in.
- Extra retourbox toevoegen: Wanneer er genoeg potten of flessen leeg zijn is het tijd voor een nieuwe bestelling. Tel het aantal potten dat er klaar staan om in te leveren. Zijn dit er meer dan dat je gaat bestellen? Dan is het handig om een extra retourdoos toe te voegen. Mocht de ophoping zijn ontstaan door een fout in onze service (bijvoorbeeld een foutieve aflevering bij je buren) dan kan je na het bestellen van de extra retourdoos een mailtje sturen naar onze klantenservice (info@pieter-pot.nl) en vergoeden we de €2,50 voor je!
Handige tip: Bij het leegmaken van een potje kun je dat product alvast toevoegen aan je winkelmandje in onze handige app. Zo voorkom je dat je een product vergeet te bestellen
- Lege potten \ flessen meegeven aan de bezorger: Bij een nieuw bezorgmoment kun je de lege potten en\of flessen inleveren bij de bezorger. Ongeveer 30 minuten voor het bezorgmoment zal er nog een tweede SMS verzonden worden, met de melding dat de bezorger er bijna is. Goed om je lege potten alvast te tellen en klaar te zetten zodat je die direct kan mee geven aan de bezorger.
- Registratie statiegeld via tablet: De bezorger hoort om jouw akkoord op de registratie van het statiegeld te vragen door middel van een handtekening. In het scherm waar je jouw handtekening zet, kun je ook de registratie van het aantal items per categorie zien en controleren. Zo hopen we dit proces weer verder te verbeteren. Deze manier van werken is nieuw voor de bezorgers, dus mocht jouw bezorger het eens vergeten dan kun je hem of haar er vriendelijk op wijzen.
Wist je dat: je nu alle af- en bijschrijvingen ook kunt zien in jouw account in de Pieter Pot app!? Daar kun je ook voortaan zelf correcties doorgeven! Ga naar "Mijn Tegoed" in je account en klik op de registratie die je aan wilt passen.
- Statiegeld op je Pieter Pot account: Binnen 12 uur na het inleveren van de lege potten en tassen wordt het statiegeld als tegoed op je account bijgeschreven. Je ontvangt hier ook een mailtje over. Bij je volgende bestelling wordt dit tegoed automatisch als korting toegepast.
Verloopt jouw bezorging anders dan verwacht of heb je nog vragen? Contact onze klantenservice via het contactformulier